• +38 044 492-31-22
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інтеграція бізнес-освіти у Liko-school у партнерстві з MiniBoss Business School Kiyv 1

Жовтий та Рожевий Дизайн Рішення ПрезентаціяОдна з найголовніших стратегічних цілей Ліко-школи - сформувати навички для успішної професійної самореалізації. Саме тому протягом 3-х років роботи технологічного ліцею ми розвиваємо програми
профільного навчання. 

Наразі наш власний досвід навчання старшокласників і аналіз світових освітніх трендів показали, що у сучасному світі найнеобхіднішими навичками стануть раннє самовизначення і здатність імплементувати звої знання в життя.  Сьогодні серед безмежних масивів знань, інформації  і технологій необхідно сформувати новий тип мислення. Ми називаємо його -  підприємницьке мислення, бізнес світогляд, що дозволяє в сучасному світі змін знаходити інноваційні рішення та створювати новітні сучасні продукти.

Ми маємо багато прикладів успішного навчання дітей та підлітків Ліко-школи в міжнародній бізнес-школі MiniBoss Business School Kiyv 1. Серед яких є перемоги на Національних та Світових  Чемпіонатах  з підприємництва серед молоді. Бізнес та соціальні проєкти студентів неодноразово були  відзначенні золотими медалями ООН. Саме це і допомогло визначити вектор на імплементацію бізнес-освіти  в освітні програми Ліко-школи. І не випадково генеральним партнером технологічного ліцею стала міжнародна бізнес-школа MiniBoss Business School Kiyv 1. 

Директорка Ліко-школи - Кухаревська Олена і  власниця та СЕО бізнес-школи MiniBoss Kyiv 1 - Маріанна Луців  підписали меморандум про співпрацю. 

З навчального року 2020-2021 Ліко-школа інтегрує новий фокус уваги на розвиток проєктного мислення, бізнес знань і навиків у школярів та вводить восьмирічну програму бізнес освіти MINIBOSS  в рамках навчальної програми закладу. 

Всі студенти, що навчаються на бізнес курсі проходять повноцінний практикум з  проєктної діяльності в рамках академічної програми MiniBoss Business School,  захищають свої бізнес та соціальні проекти на Форумі Стартапів, проходять повноцінний цикл бізнес реалізації ідеї через бізнес інкубатор та акселератор, представлять результати своїх проектів на Національному та Міжнародному Чемпіонаті з підприємництва для дітей та молоді. Отримають Сертифікати та Міжнародний Диплом про отримання бізнес освіти.

Отримуючи  необхідні знання та практичні навички підприємництва, дитина розкриває свої таланти та отримує досвід і силу  для самостійного успішного життя і діяльності в будь-якій сфері. 

Ліко школа та бізнес школа MiniBoss Business School Kiyv 1 в рамках співпраці та генерального партнерства формують сприятливе середовище для формування нової сильної бізнес еліти світу, покоління молодих підприємців України, що знають, вміють та готові створювати нові інноваційні ідеї, новітні міжнародні підприємства та бізнеси, з ціллю зміцнення економіки нашої держави та фінансової стабільності народу України та світу. 


Телефони

Ліко-ліцей:
+38 044 492-31-22
Початкова школа:
+38 044 492-31-82

Ресепшн:
+38 044 492-31-23
Бухгалтерія:
+38 044 492-31-27

Контакти

Ліко-ліцей:

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а,
03189

Початкова школа:

м. Київ, вул. Маршала Конєва, 7б,
03189

E-mail: info@liko-school.kiev.ua

З питань партнерства та реклами: likoadvertising@gmail.com

© 2021 Всі права застережено Liko-School